Apple

Apple Inc.

Apple Inc. – американська технологічна компанія, яка проектує та розробляє побутову електроніку, програмне забезпечення та онлайн-сервіси. Є першою американською компанією, чия капіталізація перевищила $1 трлн. Це сталося під час торгів акціями компанії 2 серпня 2018 року. У цей день компанія також стала найдорожчою публічною компанією в історії.

Компанія Apple заснована в 1976 році в Каліфорнії Стівом Джобсом та Стівом Возняком. Розташована в Купертіно, США.

Докладніше про Apple

Першим комп’ютером, випущеним компанією, був Apple I. Але першим масовим персональним комп’ютером, що випускався мільйонами екземплярів, став комп’ютер Apple II. З 1977 по 1993 роки Apple випускала різні моделі з лінійки 8 (пізніше 8/16)-розрядних комп’ютерів Apple II. По всьому світу було продано загалом понад 5 млн комп’ютерів Apple II.

1980 рік в історії Apple ознаменувався провалом проекту Apple III, але цього ж року компанія провела одне з найбільших в історії первинного розміщення акцій. На початку 1983 року Стів Джобс, будучи не в змозі впоратися з проблемами, запросив на посаду президента компанії Джона Скаллі, який на той час займав аналогічну позицію в PepsiCo.

В 1984 Apple вперше представила новий 32-розрядний комп’ютер Macintosh. Надалі випуск комп’ютерів цієї серії став основним бізнесом компанії. Упродовж двох десятиліть компанія випускала комп’ютери Macintosh на базі процесорів Motorola, оснащені фірмовою операційною системою. Раніше за інших розробників Apple ввела в широке вжиток графічний інтерфейс користувача і комп’ютерну мишу.

Конфлікт між Джобсом і Скаллі у поглядах на розвиток компанії призвів до відходу Джобса. Той зайнявся проектами у сфері анімації, а також розвитком нової компанії – розробника програмного забезпечення Next. Надалі Apple викупила Next.

До кінця 1990-х років справи Apple різко погіршилися. До 1997 року збитки за два роки становили $1,86 млрд. Ситуація змінилася з поверненням Джобса у 1997 році.

У 2001 році компанія представила аудіоплеєр iPod, який швидко набрав популярність і став лідером ринку. Успіх iPod закріпив запуск онлайн магазин контенту для iPod – iTunes, в якому за невелику плату (в середньому $1 трек) можна було купувати для прослуховування як окремі музичні композиції, так і альбоми, збірники.

Рішення по інтерактивному навчанню представляє собою комплексне програмно-апаратне рішення на базі надійних, високовиробничих пристроїв iPad та Mac для побудови ефективних навчальних процесів.

Рішення по інтерактивному навчанню допоможе вашому навчальному закладу:

 

  • Об’єднати навчальні процеси у єдине цифрове середовище.
  • Розширити навчальну програму перспективними дисциплінами 21 століття.
  • Розробити нові методики викладання.
  • Створити динамічну навчальну платформу, яка буде надихати викладачів та учнів.

Мобільні рішення для автоматизації роздрібної торгівлі та складів — комплексні рішення для автоматизованого управління товарами на полицях, запасів на складах, ефективного інвентарю за допомогою сканерів штрих-коду та зчитувачів RFID та для інтерактивного спілкування з клієнтами у торговому залі.  Рішення дозволяють замінити об’ємне та дороге обладнання на більш вигідне, малогабаритне та багатофункціональне.

Мобільний термінал збору даних  (TSD) на базі пристроїв iOS – це комплексне рішення, яке забезпечує швидку та точну інвентаризацію, а також підбір товарів за допомогою RFID-тегів та сканера штрих-коду, дозволяє переоцінювати товари на полицях та керувати друком цінників.