Blog Single

14 Вер

Інновація у світі навушників – Bose Frames.

Компанія Bose не так давно представила черговий експериментальний для себе продукт – Frames. Це окуляри з підтримкою Bluetooth і зовнішніми динаміками.

У лінійці аудіо-окулярів Bose Frames доступні дві моделі з різними силуетами і розмірами: прямокутні Alto і з округлим силуетом Rondo.На сьогоднішній день окуляри представлені тільки в чорному кольорі з золотистими металевими акцентами і форматі для захисту від сонця. Не виключена ймовірність появи версії з поляризаційними лінзами, яка стане в нагоді, наприклад, водіям.  Лінзи окулярів, за заявою виробника, відображають до 99% UVA / UFB випромінювання, вони не б’ються і не дряпаються. Корпус виконаний з легкого пластика, виготовленого із застосуванням поліамідного волокна, що робить їх більш стійкими до подряпин і пошкоджень. Кріплення дужок – з металу з золотистим напиленням виглядають надійно. Форма дужок відразу говорить про те, що з окулярами все не так просто: в них заховані динаміки і вся електроніка. Назовні виходять лише позолочені коннектори пропрієтарного роз’єму для зарядки.

Варто відзначити приємний і досить жорсткий футляр для транспортування. Зовні від виготовлений з еко-шкіри, зсередини – тканинне покриття темно-сірого кольору. Ніяких конекторів і додаткового функціоналу в футлярі немає. Кришка футляру тримається на магнітах.

Управління пристроєм здійснюється за допомогою єдиної кнопки на правій дужці: вона відповідає за ввімкнення окулярів, прийняття і завершення викликів, перемикання композицій, початок і кінець відтворення. Для тих, хто вже користується пристроями Bose, подібна концепція взаємодії досить знайома. Щоб вимкнути окуляри, потрібно зняти їх з голови і перевернути, через пару секунд Frames відключаться від пристрою. Чудове рішення, особливо для тих, хто забуває вимикати свої гаджети.

Bose Frames працюють 12 годин у режимі очікування і 3.5 години в режимі потокового відтворення музики. Топовими такі показники не назвати, втім, для такого невеликого корпусу показник прийнятний. Динаміки в окулярах спрямовані не в самі вуха, а в зону перед ними, тим самим створюючи певний обсяг звукової картинки.

У найближчому майбутньому Bose Frames планують додати підтримку компонентів доповненої реальності, яка буде виражатися в інтеграції сервісів з голосовим управлінням, над якими працюють розробники сторонніх продуктів. Окуляри за допомогою голосових підказок будуть повідомляти користувачеві ту або іншу інформацію, яка буде важлива йому в конкретний момент часу.

Related Posts

%d bloggers like this: