Canon

Компанія Canon є світовим розробником технологій роботи із цифровими зображеннями. Заснована в Японії в 1937 році, наша компанія налічує понад 187 000 співробітників по всьому світу, а виробничі та маркетингові підрозділи розташовані в Японії, Північній та Південній Америці, Європі, Азії та Океанії.

Докладніше про Canon

Компанія Canon займає лідируючі позиції у сфері роботи із зображеннями протягом останніх 80 років. Вона є провідним постачальником в галузі систем роботи з цифровими зображеннями для бізнесу та споживачів. Інноваційні технології становлять найважливішу частину корпоративної філософії Canon, і ми прагнемо змінити уявлення людей про можливості зображення.

Ми використовуємо наші технології роботи із зображеннями, щоб вийти за рамки широкого асортименту вже існуючих продуктів та розвивати нові напрямки бізнесу, де наші технології роботи із зображеннями можуть розширити межі можливого. До таких нових напрямків належить розвиток супутників, досягнення в галузі медицини, розширення можливостей друкованого та промислового обладнання, а також мережевих відеокамер, що сприяє розвитку технологічних міст. Крім того, розробки Canon у галузі оптики та технологій роботи із зображеннями сприяють розвитку астрономії.

Постійно вирішуючи нові завдання, ми твердо віримо, що можемо дотримуватися нашої корпоративної філософії «Kyosei», яка висловлює наше бажання побачити, як усі люди, незалежно від їхньої національності, звичаїв, мови чи раси, живуть і працюють разом заради загального блага та створення процвітаючого товариства.

Історія Canon

Компанія веде свою історію з 1933 року з оптичної лабораторії, яка займала одну кімнату на 3-му поверсі збудування Такікавая (Takekawaya Building) у Токіо. Лабораторія була відкрита спільно двома молодими людьми: Есіда Горо, і його зятем Утіда Сабуро. Її завданням було виробництво висококласних фотоапаратів, не гірших від німецьких моделей, які були на той момент найдовершенішими. Хлопці зайнялися дослідженням механізмів існуючих камер. Спонсорував ці дослідження Мітараї Такесі близький друг Утіді, який згодом став президентом компанії.

У 1934 році їм вдалося створити першу японську 35-мм камеру з рамкою затвора. Будучи людиною віруючою, Есіда назвавши камеру “Кванон” на честь буддійської бодхісаттви милосердя Каннон. У червневий номер журналу «Asahi Camera», був поміщений анонс про фотоапарати Kwanon.

Рік тому, 26 червня 1935 року, Утіда зареєстрував торгову марку та логотип «Canon». На відміну від релігійного Есіді він хотів надати камерам звучнішу і сучаснішу назву. Серед значень англійського слова Canon — канон, стандард, і назву можна розуміти як стандарт, до якого прагне компанія, створюючи свої продукти.