Chainway

Chainway

Компанія Shenzhen Chainway Information Technology Co., Ltd – провідна компанія в галузі Інтернету речей у Китаї – професійний постачальник продуктів та рішень у галузі технологій RFID, штрих-кодів та біометрії. Ми націлені на те, щоб допомогти клієнтам із усіх галузей підвищити ефективність, максимізувати продуктивність та знизити експлуатаційні витрати.

Докладніше про Chainway

Компанія ChainWay Information Technology заснована в 2005 році в Шеньчжені. Вона є лідируючою у напрямку ринку «Internet of Things» та професійним провайдером виробів та технологічних рішень RFID та штрих-кодування. Бренд ChainWay є провідним у виробництві мобільних терміналів промислового класу на ринках Китаю та Азії.

Компанія Chainway є професійним постачальником продуктів та рішень для автоматичного збору даних, що базуються на основі технологій RFID та штрих кодів. Засноване у 2005 році високотехнологічне підприємство Chainway неодноразово вигравало титул «Найкращий постачальник зчитувачів RFID».
Тисячі клієнтів більш ніж зі 100 країн світу випробували нашу продукцію у сфері логістики, транспорту, охорони здоров’я, фінансів, роздрібної торгівлі, електроенергетики, тваринництва, виробництва та безпеки тощо. Маючи велику партнерську мережу, ми прагнемо запропонувати національним ринкам якісне обладнання та високу якість обслуговування нашим клієнтам.

Chainway є професійним постачальником продуктів та рішень для технологій RFID, штрих-кодів та біометричних технологій. Ми прагнемо допомогти клієнтам усіх галузей підвищити ефективність, максимізувати продуктивність та зменшити експлуатаційні витрати.

Термінали збору даних цього бренду успішно використовуються в логістиці, транспорті, охороні здоров’я, фінансах, роздрібній торгівлі, електроенергетиці. А також в тваринництві, виробництві, охороні, складі, масштабних виставках тощо.