Blog Single

22 Лип

Програмні рішення CrowdStrike для забезпечення безпеки Вашого бізнесу

Найефективніше в світі рішення для захисту кінцевих пристроїв від будь-яких кіберзагроз. Безумовний лідер на думку Gartner і Forrester. Основні переваги рішення – використання Big Data і Machine Learning механізмів, повна видимість всіх процесів, що відбуваються на кінцевих пристроях, захист від будь-яких видів атак, в тому числі APT, fileless, zero-day, і т.д.

CrowdStrike Falcon – платформа, що використовує хмарний штучний інтелект та забезпечує захист і видимість у реальному часі на підприємстві, запобігаючи атакам на кінцеві точки в мережі або поза нею. Працюючи на власній програмі CrowdStrike Threat Graph®, CrowdStrike Falcon корелює трильйони подій, пов’язаних з кінцевими точками, в режимі реального часу з усього світу, забезпечуючи роботу однієї з найдосконаліших платформ передачі даних для безпеки.
В портфелі рішень є наступні модулі: NGAV (Next Generation Antivirus), EDR (Endpoint Detection and Response), Threat Intelligence (збір даних про кіберзагрози), Threat Hunting (проактивний пошук загроз), Sandbox (пісочниця), IT Hygiene (інвентаризація використовуваного на комп’ютерах ПО і патч менеджмент), Vulnerability Assessment (сканер вразливостей), Mobile Protection.

Детальну інформацію щодо рішень ви можете отримати за адресою: itplaneta@itplaneta.com.ua

Related Posts

%d bloggers like this: