Dell

Dell Technologies

Dell Technologies – це американська корпорація, одна з найбільших компаній у галузі виробництва комп’ютерів. Входила до списку Fortune 1000 (26 місце за підсумками 2005 року), акції торгувалися на біржі NASDAQ, з 2013 року — приватна компанія. Штаб-квартира знаходиться в Раунд-Році у штаті Техас у США.

Dell Technologies розробляє, виробляє, продає та обслуговує широкий набір моделей та рішень на базі персональних комп’ютерів (настільних комп’ютерів, ноутбуків, КПК), планшетних комп’ютерів, мережевого обладнання, комп’ютерної периферії (моніторів, принтерів, відеокамер, проекторів), а також серверів та систем зберігання даних (ECS, PowerScale, PowerFlex, PowerMax, PowerStore та ін.).

Dell – це команда з унікальними перспективами.

Об’єднані в спільну мету, стратегію культури. Компанія рухається амбіціями та силою технологій, що сприяють людському прогресу. Непохитні у прихильності до рівності, довіри та захисту один одного. Dell створюють технології, що сприяють прогресу людства. Історія компанії почалася з віри та пристрасті: кожен повинен мати легкий доступ до найкращих технологій у будь-якій точці світу. Це було 1984 року в кімнаті гуртожитку Техаського університету Майкла Делла. Сьогодні Dell Technologies відіграє важливу роль у зміні цифрового ландшафту у всьому світі.

Dell входив до числа провідних світових технологічних компаній, що допомагають змінити життя людей за допомогою видатних здібностей. Від гібридних хмарних рішень до високопродуктивних обчислень та амбітних соціальних ініціатив та ініціатив у галузі сталого розвитку – те, що робить компанія, впливає на всіх у всьому світі. Dell Technologies є піонерами інновацій, які просувають уперед цифрову революцію. Разом і окремо унікальні погляди просувають кожну ідею, концепцію та рішення, які створює компанія. Приймаючи відмінності та вкладаючи час у різноманітність, лідери розвивають культуру інновацій та інтеграції, що дозволяє створювати технології, що забезпечують повсюдну доступність та суттєві покращення у повсякденному житті.

Розроблений спеціально для комфортної роботи офісу. Vostro ідеально підходить для будь-якого клієнта, який шукає доступне просте рішення. Vostro – це тонкий легкий ноутбук з вражаючим дизайном та характеристиками для професіоналів, які шукають стиль та мобільність.

Незалежно від програм, нові ноутбуки Inspiron укомплектовані новітніми технологіями для вирішення кожного завдання. Вони легкі налаштування, тому ви маєте змогу підлаштувати його під Ваші потреби