Epson

Seiko Epson Corporation

Seiko Epson Corporation – холдингова компанія групи Epson, що є частиною японського багатогалузевого концерну Seiko Group. Один з найбільших виробників принтерів та чорнильних картриджів до них, також випускає відеопроектори, годинники (під торговими марками Seiko та Orient), промислове обладнання та електронні компоненти. Основні виробничі потужності знаходяться в Японії, а також в Індонезії, Малайзії, Філіппінах, Таїланді, Сінгапурі, США, Італії та Великій Британії. Штаб-квартира розташована у місті Сува (Японія).

Докладніше про Epson

Історія Epson почалася в 1942 р., коли в містечку Suwa в японському окрузі Nagano було створено компанію Daiwa Kogyo Ltd, що спеціалізувалося на випуску годинникових механізмів. Досі управління компанії походить з Suwa: там і сьогодні знаходиться головний офіс Epson. Після Другої Світової війни компанія пережила ряд злиттів і з 1959 року стала називатися Suwa Seikosha. 1962 року група компаній Seiko Group, до якої входила Suwa Seikosha, була обрана офіційним контролером часу на Олімпійських іграх у Токіо. Спеціально до Олімпіади компанія представила новинку – таймер із можливістю роздруківки результатів змагань. Після закінчення Олімпійських ігор Suwa Seikosha направила свої ресурси на розробку самостійного друкувального пристрою.

Розробка EP-101, який став першим у світі міні-принтером, запущеним у масове виробництво, зайняла 4,5 роки.

Вага EP-101 складала всього 2,5 кг, тоді як решта принтерів 60-х років важила понад 30 кг. Але EP 101 відрізнявся від інших принтерів свого часу не тільки компактністю і простотою конструкції – він мав також визначні показники надійності та терміну служби. EP-101 відразу ж привернув увагу виробників електронних настільних калькуляторів та лічильних машин, чия продукція наприкінці 60-х років набувала все більшої популярності, і з якими EP-101 був повністю сумісний.

Ринок принтерів і, відповідно, новий бізнес компанії стрімко розвивався, і незабаром цей напрямок став основною діяльністю Suwa Seikosha.

Продукція Epson

За даними агентства Decision Tree Consulting Limited (2007 рік) компанія Epson сьомий рік є лідером у світі з продажу та виробництва проекторів, у тому числі займає перше місце на проекторних ринках Європи та Росії.

Протягом своєї багаторічної історії компанія Epson представила безліч розробок, які зробили значний внесок у розвиток світової ІТ-індустрії. Так, у липні 1982 року було випущено HX-20 – перший у світі мобільний комп’ютер, предок сучасних ноутбуків, у 1984 році – перший переносний LCD-телевізор.

А мікро-робот Monsieur, створений розробниками Epson у 1993 році, був навіть внесений до Книги рекордів Гіннеса як найменший у світі робот.

Сьогодні діяльність Seiko Epson Corporation, окрім виробництва принтерів, сканерів та 3LCD проекторів, поширюється на випуск робототехніки, годинника, професійної оптики та електронних компонентів, маленьких та середніх РК-дисплеїв та кварцових пристроїв.

Інсталяційні проектори Epson поєднують в собі останні розробки в області проекційної техніки. Найпотужніші характеристики роблять їх прекрасним рішенням для сфери Digital Signage і ринку оренди проекційного обладнання. Новинкою останньої лінійки проекторів Epson стала технологія 4K Enhancement, а також поява першого в світі лазерного проектора з яскравістю 12 000 лм і дозволом WUXGA1. Сьогодні компанія Epson пропонує широкий модельний ряд проекторів для самих різних застосувань: в офісних переговорних і конференц-залах, шкільних класах і аудиторіях, на виставках і концертах, а також скрізь, де потрібно яскраве зображення великого розміру і високої якості. Інноваційні розробки допомагають компанії Epson залишатися світовим лідером для проектора з 2001 року

Кольорові струменеві принтери Epson для друку етикеток допоможуть вашому бізнесу справити належне враження на покупців. Оперативний процес друку і відмінний результат у вигляді яскравих і якісних етикеток – запорука успіху в умовах мінливого конкурентного середовища. Високошвидкісні, надійні, прості у використанні принтери Epson завжди готові до будь-яких випробувань.