FIDO U2F Security Key

YubiKey Fido

YubiKey 5 Series допомагає організаціям залишити застарілі методи минулого та поринути у безпарольне майбутнє, підтримуючи протокол FIDO2. FIDO2 усуває ненадійні методи однофакторної аутентифікації, щоб ваші дані та облікові записи завжди були в безпеці.

Легко, швидко та надійно с Fido

YubiKey пропонує простий та інтуїтивно зрозумілий досвід аутентифікації, зручний у використанні та надійний у питаннях безпеки. Завдяки швидкості аутентифікації в 4 рази швидше, ніж аутентифікація на основі OTP або SMS, YubiKey не вимагає підключення акумулятора або мережі, що робить аутентифікацію завжди доступною.

Зменшує витрати на ІТ

Доведено, що простота використання та надійність YubiKey зменшує кількість випадків звернення до служби підтримки для відновлення паролів на 92%. Це було задокументовано у дослідницькій роботі Google. Впровадження технології в організацію відбувається швидше і коштує менше завдяки тому, що ключі YubiKey підтримують низку протоколів, систем та послуг.

Сучасна аутентифікація від лідера галузі ІТ

YubiKey – це надійний вибір безпечної автентифікації для найбільших компаній у галузі технологій, фінансів та роздрібної торгівлі. Нас обирають 9 з 10 найкращих технологічних компаній, 4 з 10 найбільших банків США та 2 з 3 найбільших світових ритейлерів. Компанії, включаючи Google, Facebook, Salesforce та тисячі інших, довіряють YubiKey захист доступу до облікових записів, комп’ютерів, сті та інтернет-сервісів.