Flexsim

FlexSim

FlexSim була заснована в 1993 році Біллом Нордгреном (співзасновником, ProModel Corporation, 1988), Роджером Халлінджером і Кліффом Кінгом, спочатку під назвою F&H Simulations, Inc. F&H Simulations продавала, підтримувала та проводила навчальні курси для програмного забезпечення для моделювання Taylor II. —який належав і розроблявся голландською F&H Simulation BV (F&H Holland).

У 1998 році F&H Holland розробила перше покоління об’єктно-орієнтованого 3D моделювання Taylor ED (Enterprise Dynamics). F&H Simulations допомагала в розробці надійних об’єктів для використання в Taylor ED, а також продовжувала продавати, консультувати та навчати новому програмному забезпеченню.

У 2000 році, коли F&H Holland була придбана, F&H Simulations скористалася можливістю стати незалежною. Доктор Імонн Лавері та Ентоні Джонсон приєдналися, щоб наглядати за архітектурою продукту та розпочати розробку нового 3D-об’єктно-орієнтованого програмного забезпечення для моделювання під назвою FlexSim®. F&H Simulations, Inc. змінила назву на FlexSim Software Products, Inc. FlexSim® 1.0 був випущений у лютому 2003 р., він може похвалитися найсучаснішим механізмом моделювання, середовищем 3D-моделювання та безперебійною інтеграцією з C++ — все це перш за все в моделювання дискретних подій.

В те роки FlexSim® став стандартом програмного забезпечення для моделювання дискретних подій. Завдяки широкому набору інструментів, що охоплюють виробництво, транспортування матеріалів, охорону здоров’я, логістику та ланцюжок поставок, FlexSim® є найкращим вибором на глобальному ринку, що швидко розвивається, який потребує швидких і точних відповідей. FlexSim—вирішена проблема®.

Пакет програмного забезпечення Flexsim

 

Компанія IT Planet вперше на українському ринку представляє пакет програмного забезпечення Flexsim.

Що це таке? FlexSim Software Products розвиває сучасне програмне забезпечення імітаційного моделювання для аналізу, візуалізації та поліпшення реальних процесів. Це – наймогутніша і просте у використанні програмне забезпечення для тривимірного моделювання.

Можливості програмного пакета Flexsim:

  • 3D Симуляція

FlexSim володіє всіма перевіреними перевагами симуляції дискретних подій, але з додатковим бонусом – дуже реалістичною, захоплюючою тривимірною графікою.

  • Макет моделі

FlexSim дозволяє максимально легко відтворити зовнішній вигляд вашої системи, зберігши деталі, необхідні для точного аналізу.

  • Модель аналізу

Після того, як ви будете готові до моделювання, наш повний набір функцій аналізу допоможе вам отримати більш глибоке розуміння того, що відбувається. Глибокий список діаграм і графіків, які допоможуть вам візуалізувати дані з симуляції.

  • Оптимізація

Протестуйте сценарії «що якщо», щоб знайти найкращі можливі рішення в реальному світі.

FlexSim Software Products розвиває сучасне програмне забезпечення імітаційного моделювання для аналізу, візуалізації та поліпшення реальних процесів. Це – наймогутніше і просте у використанні програмне забезпечення для тривимірного моделювання.

Як програмне забезпечення для моделювання загального призначення, FlexSim використовується в ряді областей:

  • Виробництво: Виробництво, конвеєр, майстерня тощо
  • Вантажно-розвантажувальні роботи: Конвеєрні системи, АГВ , упаковка, складування
  • Логістика та розподіл: Функціонування контейнерних терміналів, проектування ланцюгів поставок, робочий потік центру розподілу, схема обслуговування та зберігання тощо.
  • Транспорт: Потік руху автомобільних доріг, пішохідний потік транзитної станції, координація морських суден, затори на дорогах тощо.
  • Інші: нафтові родовища або процеси видобутку, мережевий потік даних тощо.