Blog Single

12 Лип

HP Inc. оголосила про розширення продуктової лінійки Engage, представивши нову систему-трансформер HP Engage Go 10 і компактний комп’ютер HP Engage Flex Mini.

HP Inc. оголосила про розширення продуктової лінійки Engage, представивши нову систему-трансформер HP Engage Go 10 і компактний комп’ютер HP Engage Flex Mini. Останній покликаний допомогти вирішити різноманітні завдання замовників, а перше рішення допоможе рітейлерам стати ще мобільнішими і обслуговувати покупців в будь-якій точці торгового залу.

За останнє десятиліття підприємства самих різних галузей були змушені адаптуватися і стати більш гнучкими. Згідно з результатами проведеного нещодавно дослідження, 76% керівників підприємств, зайнятих у сфері виробництва і продажу одягу в США, заявили, що планують поліпшити омніканальну інтеграцію в магазинах, щоб адаптуватися до мінливих умов на ринку і поведінки споживачів. Для багатьох рітейлерів пандемія стала каталізатором ініціатив щодо збільшення взаємодії між клієнтом і брендом. Наприклад, створення на базі магазинів точок самовивозу і розвиток сервісів доставки.

У період пандемії у покупців сформувалися нові звички, більшість з яких збережеться. HP розробляє технології, орієнтовані на споживачів, допомагаючи компаніям зі сфери роздрібних продажів підвищувати якість обслуговування, а також продуктивність і гнучкість підприємств. На сьогоднішній день  рітейл робить вибір на користь таких комплексних рішень, не розділяючи онлайн-магазини і точки роздрібної торгівлі, а поєднуючи різні канали продажів для задоволення потреб клієнтів.

«У міру того, як трансформуються поведінка споживачів і купівельні звички, підприємствам сьогодні як ніколи потрібна вибудовувати взаємодію з клієнтами, використовуючи нові підходи, – каже Корі Макелрой (Cory McElroy), віце-президент і генеральний менеджер підрозділу Retail Solutions, HP Inc. – Наші нові системи HP Engage Go 10 і HP Engage Flex Mini відображають прагнення HP пропонувати підприємствам роздрібної торгівлі і сфери послуг технологічні рішення, які поєднують в собі елегантний дизайн і розширені можливості, а також відрізняються високою надійністю і безпекою, такі необхідні замовникам для виконання широкого спектра завдань в рамках їх бізнесу – як в стаціонарних, так і в мобільних умовах».

Портфоліо стаціонарних і мобільних рішень HP для рітейлу, що є одними з найбільш захищених в світі систем для точок продажів, а також розширюють можливості комунікації між продавцем і покупцем.

За даними Національної федерації роздрібної торгівлі (National Retail Federation), зручність покупців все частіше визначається можливістю здійснення безконтактних покупок, виконанням замовлень за запитом і наявністю складських запасів у роздрібних продавців, що допомагає поліпшити купівельний досвід і сприяють максимальному зростанню ринку. Щоб компанії могли забезпечити зручне безконтактне взаємодія зі споживачами, HP співпрацює з Ingenico, брендом Worldline, світовим лідером в області платежів, і інтегрує їх вирішення в свої продукти HP Engage.

Планшетне рішення-трансформер HP Engage Go 10 “дозволяє продавцям-консультантам обслуговувати покупців як за прилавком, так і в торговому залі. Маючи вагу в базовій конфігурації всього 726 грам, цей легкий мобільний пристрій може бути оснащено вбудованими сканерами штрих-коду та відбитку пальців. Можливість інтеграції мобільного пристрою Ingenico Moby 5500M безпосередньо в планшет дозволяє компаніям приймати різні види оплати незалежно від того, знаходиться клієнт в магазині, чи за його межами. Крім того, планшет HP Engage Go 10 “оснащений новим програмним забезпеченням HP Engage Link, що дозволяє віддалено підключатися до периферійних пристроїв по всьому магазину, допомагаючи тим самим заощадити час очікування для клієнтів і забезпечити їм позитивний купівельний досвід.

Планшет забезпечує до 9 годин автономної роботи завдяки процесорам аж до Intel Core i5 11-го покоління і підтримує технологію швидкої зарядки HP Fast Charge. Використання технології HP Wolf Security for Business забезпечує безперервный апаратный захист. Ці рішення охоплюють всі аспекти роботи пристрою, від BIOS до браузера, і працюють на всіх рівнях, допомагаючи захистити вашу систему від сучасних загроз та забезпечуючи додаткову впевненість за рахунок HP Smart Dock для налаштування системи, її розблокування, а також відстеження та управління рівнями доступу.

Комп’ютер HP Engage Flex Mini представляє собою наступне покоління моделі HP MP9, і забезпечує підприємствам можливість розширити свою діяльність за рахунок компактного пристрою, який можна встановлювати практично де завгодно. Висока потужність і продуктивність Engage Flex Mini, виконаного в такому компактному форм-факторі, забезпечують неймовірну гнучкість і дозволяють виконувати різні завдання в роздрібній торгівлі, ресторанно-готельній індустрії, сфері охорони здоров’я, виробництва або на транспорті. Гнучкий дизайн і високий рівень продуктивності в порівнянні з рішеннями попереднього покоління дозволяють підприємствам досягати максимуму від доступного простору і від своєї діяльності. Тепер компанії можуть одночасно керувати як front-, так і back-office додатками, включаючи POS, Digital Signage, системи відеоспостереження, а також іншими периферійними пристроями.

Серед інших функціональних можливостей рішення HP Engage Flex Mini можна відзначити високу продуктивність і масштабованість. Завдяки використанню потужних процесорів аж до Intel Core i9 10-го покоління і 64 ГБ оперативної пам’яті, а також 2-х варіантів конфігурації портів, в тому числі можливості встановити в якості другого порту мережеву карту (2nd NIC flex port option), забезпечується висока швидкість передачі даних і додаткова надійність. Таке рішення дозволяє замовникам підготувати свій парк обладнання до майбутніх завдань.

Рішення покликане допомогти незалежним розробникам програмного забезпечення прискорити процес розгортання локальних рішень, що працюють на різних датчиках, які розроблені для поліпшення бізнес-показників замовників зі сфери роздрібної торгівлі та ресторанно-готельній індустрії.

Крім того, вендор запевняє, що HP Engage One Pro, найпотужніша в світі обчислювальна система для точок продажів, тепер буде доступна під операційною системою Android або Windows, що надасть клієнтам ще більшу гнучкість у виборі необхідної конфігурації. Engage One Pro поєднує в собі елегантний дизайн з потужними обчислювальними ресурсами і пропонує безліч варіантів розгортання, дозволяючи клієнтам адаптувати рішення під свої потреби.

Планшет HP Engage Go 10 надійде в продаж у вересні, комп’ютер HP Engage Flex Mini – в липні.

Related Posts

%d bloggers like this: