Hewlett-Packard
Hewlett-Packard – створена в 1939 році компанія – постачальник апаратного та програмного забезпечення для організацій та індивідуальних споживачів. Штаб-квартира – в Пало-Альто (Каліфорнія). Одна із найбільших американських компаній у сфері інформаційних технологій.
Виробляла вимірювальне обладнання (осцилографи, логічні аналізатори, генератори сигналів, аналізатори спектру тощо), електронно-медичне обладнання та обладнання для хімічного аналізу. В 1999 відділи, які не мають прямого відношення до комп’ютерів, зберігання інформації та обробки зображень, були виділені в окрему компанію Agilent Technologies.
Виробляла та постачала рішення в галузі ІТ-інфраструктури, персональних обчислювальних систем та пристроїв доступу, надавала послуги з системної інтеграції, сервісної підтримки та аутсорсингу, випускала пристрої друку та засоби виведення зображень.

Докладніше про Hewlett-Packard
Заснована 1 січня 1939 як виробник вимірювального обладнання Вільямом Хьюлеттом і Девідом Паккардом – випускниками Стенфордського університету 1934 року. Назва компанії було складено з прізвищ співзасновників, чиє прізвище буде першою частиною імені фірми, вирішували за допомогою жереба: Паккард програв і поставив прізвище партнера першим.
Початковий капітал становив лише 538 доларів, а першим офісом компанії був звичайний гараж у Пало-Альто (Каліфорнія).
Першим продуктом фірми став прецизійний низькочастотний генератор Model 200A, нововведенням у пристрої було використання невеликої лампи розжарювання як резистора в критичній частині схеми, що дозволило продавати генератор за ціною 54,4 долара, тоді як конкуренти пропонували менш стабільні генератори за ціною більш ніж у двісті доларів. Одним із перших клієнтів фірми стала студія Уолта Діснея, яка придбала вісім генераторів Model 200B (за ціною 71,5 долара кожен) для тестування системи стереозвуку, яка використовувалася під час роботи над фільмом «Фантазія».
В 1966 компанія випустила перший у світі (на думку журналу Wired) міні-комп’ютер – HP 2116A.
У 1968 році компанія створила перший у світі настільний науковий програмований калькулятор – HP 9100A. HP 9100A володів пам’яттю в 16 чисел або 196 команд (команди та дані записувалися в одній і тій же області пам’яті), катодним дисплеєм, і разом з принтером та пристроєм читання магнітних карток коштував 4900 доларів. Калькулятор використовував транзисторну логіку, при його вимкненні з мережі пам’ять не стиралася, — більше того, якщо пристрій вимикався з мережі під час рахунку, при включенні рахунок поновлювався з місця, на якому був перерваний. У 1972 році компанія випустила перший у світі науковий кишеньковий калькулятор HP-35, а в 1974-му – перший у світі програмований мікрокалькулятор HP-65, який замість магнітної пам’яті використав 4 Кбайт динамічної оперативної пам’яті.
Розширення Hewlett-Packard
У 1993 році випущено “суперпортативний” персональний комп’ютер з батареєю – HP OmniBook 300. У 1994 році в компанії створено найяскравіший у світі світлодіод. У 1997 році фірма удостоїлася нагороди Emmy за внесок у технологію стиснення відеоданих MPEG.
У 2002 році корпорація об’єдналася з Compaq, ставши лідером у продажах персональних комп’ютерів. У 2002 році придбала ізраїльську компанію Індіго, відому ряд нововведень у галузі друкованих технологій. У 2009 році HP придбала компанію Electronic Data Systems, вийшовши після цієї угоди на друге місце на міжнародному ринку послуг. У 2006 році корпорація поглинула ізраїльську компанію Mercury Interactive, таким чином вийшовши на ринок тестування програмного забезпечення. 11 листопада 2009 оголошено про покупку компанії 3Com, що вивело HP на ринок мережного обладнання. У 2010 році приєднана компанія Palm – виробник кишенькових персональних комп’ютерів та смартфонів.
Ультрамобільний ноутбук з сенсорним екраном, який повертається на 360 градусів. HP Elite Dragonfly відрізняється дизайном алмазної ограновування в корпусі зі стійким переливаються покриттям кольору Dragonfly Blue і вражаючим співвідношенням площі екрану і корпусу. Збільшений час роботи від акумулятора дозволяє працювати, де б ви не знаходилися. Постійний зв’язок завдяки опціонально модулю 5G LTE27 гигабитного класу і модулю Wi-Fi 6, що підтримує швидкість в кілька гігабіт на секунду.
