Blog Single

06 Вер

Jabra Enhance Plus

Jabra представила маст-хев комфорту у повсякденному житті – Jabra Enhance Plus. Вдосконалене рішення для слуху медичного рівня з передової аудіотехнікою для поліпшення розмов, музики і дзвінків.

У всьому світі мільйони людей борються зі своїм слухом у певних ситуаціях. Для багатьох традиційні слухові апарати можуть здатися великим кроком – тому спеціалісти Jabra розробили рішення.

Точні мікрофони разом із вдосконаленими алгоритмами шумозаглушення зменшують фоновий шум, а фірмовий мікропроцесор покращує чіткість мови. Тож якщо ви спілкуєтеся з другом по телефону або відпочиваєте з улюбленою музикою, улюблені люди та треки звучатимуть набагато чіткіше.

Перемикайтеся між трьома режимами адаптивного, фокусування та об’ємного прослуховування залежно від середовища та потреб слуху.

  • Адаптивний режим автоматично підлаштовується під ваше оточення та розмови навколо вас.
  • У режимі фокусування використовуються спрямовані мікрофони, що формують промінь, для фокусування на звуках, близьких вам, наприклад бесідах один на один.
  • Режим об’ємного звучання дозволяє чути більше буддь-якого навколишнього звуку навколишнього середовища

Налаштування просте – просто підключіть свої капельки до безкоштовної програми Jabra Enhance ™ та дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб персоналізувати та запрограмувати навушники відповідно до ваших потреб.

Jabra Enhance Plus водонепроникні, тому навіть у дощ вони працюють ідеально.

Related Posts

%d bloggers like this: