Jabra

Jabra про компанію

Jabra – міжнародна компанія, яка професійно займається звуком. Наш досвід розробки споживчого, професійного та медичного звукового обладнання доповнюється унікальними знаннями в галузі людського слуху. Ми допомагаємо вам чути те, що ви хочете чути – відтворюючи потрібні звуки та усуваючи сторонні шуми. Проте наша продукція — це не просто якість аудіо, це ще й зручні функції, з якими звучання вашого життя стає кращим.

JABRA – це популярний бренд датської компанії, заснованої ще в 1869 році. Головний офіс компанії розташований у Данії у місті Баллерупі.

jabra_gn

Детальніше про Jabra

Jabra про компанію. В даний час марка Jabra відома по всій планеті, зокрема, завдяки своїм гарнітурам та спікерфонам для домашнього та професійного застосування, як і комунікаційним платформам для бізнесу. А тоді наприкінці дев’ятнадцятого століття компанія спеціалізувалася на тому, що прокладала телеграфні лінії країнами всієї Європи.

Компанія у ті дні називалася Great Northern Telegraph Company (GN). У 1969 році кабельна мережа GN покривала Європу, Росію та Японію. У 1977 році GN купила данську компанію Danavox, яка робила слухові апарати. А 1980 року вона купила ще одну компанію – Netcom, яка спеціалізується на автоматизації офісів.

Приблизно в цей час компанія налагодила випуск гарнітури. Ось так у результаті реструктуризації виробництво гарнітур перейшло до GN Netcom. 2000 року GN купила ще й американську компанію Jabra. З того часу вона продовжила випускати гарнітури вже під цим брендом.

Таким чином, зараз бренд Jabra належить компанії GN Netcom. За довгі роки вона заслужила репутацію провідного розробника та виробника провідних та бездротових гарнітур. Вони використовуються для мобільних телефонів, контактних центрів та офісних комунікацій.

Компанія GN Netcom та її бренд Jabra, як і раніше, постійно підтверджує свою репутацію надійного розробника та постачальника. Нині у компанії працюють приблизно 900 співробітників.

У сферу діяльності GN Netcom входить також виробництво та постачання оригінального обладнання (OEM). Його купують багато компаній, серед яких і виробники мобільних телефонів та комп’ютерів. У компанії GN Netcom найширший набір бездротових та дротових гарнітур. Причому як для співробітників компаній та контакт-центрів, так і для користувачів мобільних телефонів.

Весь цей асортимент GN Netcom реалізує через свої філії, які у великій кількості розкидані по всій планеті. Зараз продукцію, що випускається під брендом Jabra, можна купити в більш ніж 80 тисяч роздрібних торгових організаціях у різних країнах. GN Netcom налагоджує успішно партнерські відносини з великими національними операторами мобільного зв’язку.

Продукція Jabra

Малому та середньому бізнесу потрібен доступ до потрібних інструментів, щоб бути швидким, гнучким та ефективним. Це допоможе зосередитись на розвитку свого бізнесу та підвищенні лояльності клієнтів. Перетворіть будь-яку розмову в продуктивний конференц-дзвінок за лічені секунди за допомогою Jabra Speak 510.

Допоможіть вашій команді зробити плавний перехід із серії Jabra Evolve – цілого ряду гарнітур, створених для поліпшення концентрації в галасливих робочих умовах.