Blog Single

26 Лип

Оновлення Jamf призначені для спільного використання корпоративних iPad та iPhone

Вийшло оновлення Jamf та Jamf Reset , розроблене для полегшення управління та спільного використання пристроїв iOS та iPadOS.

У відповідь на потреби корпоративного сегменту, Jamf запустив попередній перегляд хмарного програмного забезпечення, яке має полегшити командну роботу пристроїв iOS.

Покращення спільного використання iPad та iPhone

Це давно необхідне рішення для багатьох підприємств, оскільки існуючі інструменти для спільного використання iPad не є досконалими і вимагають постійного входу до пристрою та додатків. Незважаючи на те, що Apple дещо спростила спільний доступ до iPad у робочому та шкільному середовищі, справедливо сказати, що рішення ще не є завершенним. Компанія працює над тим, щоб закрити цю потребу новим робочим процесом єдиного входу, підтримуваним Jamf Setup та Jamf Reset (вони були запущені в 2018 році). Здається, що робочий процес є ще одним вдосконаленням, яке стало доступним завдяки нещодавно анонсованій підтримкою компанії для Microsoft Azure.

Об’єднання партнерських відносин

Минулого року менеджер з питань корпоративних та освітніх продуктів Apple Джеремі Батчер натякнув на вдосконалення управління ідентифікаторами на пристроях Apple, коли описав реєстрацію користувачів як баланс між ефективним захистом безпеки та управлінням підприємством. Щоб проілюструвати це, він закінчив свою бесіду демонстрацією використання Azure для налаштування iPhone для безпечного використання в бізнесі.

Через кілька місяців Azure допомагає Jamf запропонувати рішення, яке збалансовує безпеку пристрою та реальні потреби підприємств. Це робиться, дозволяючи використовувати облікові дані Cloud ID для миттєвого надання та повторного надання пристрою iOS або iPadOS. Великою перевагою є те, що він базується на принципі єдиного входу і не вимагає, щоб ІТ-відділ обробляв пристрій – всім цим керує консольна система.

Чим це корисно?

Отже, як це можна використати?

У компанії може бути 100 пристроїв iPad, які регулярно розподіляються між 150 співробітниками. За допомогою цього інструменту співробітник може ввійти в загальний iPad за допомогою свого унікального Cloud ID, а всі дані, документи та будь-які програми, призначені цьому користувачеві, будуть доступні на пристрої, з якого відбувся вхід.

Рішення значно полегшує захист пристроїв у вашому парку, оскільки дозволи, дані та доступ до програм контролюються на основі кожного користувача. Це полегшує компанії, які працюють над наданням співробітникам персоналізованого доступу до програм, і означає, що користувачам не потрібно запам’ятовувати кілька паролів для доступу до всіх цих програм.

Робочий процес також дозволяє перевіряти призначення пристроїв для забезпечення безпеки та управління запасами за допомогою консолі адміністратора, що дозволяє керівництву бачити, який користувач призначений пристрою, а також які програми та привілеї надаються кожному користувачеві.

Створено для обміну

Ще однією проблемою, що розглядається у цій статті, є те, що відбувається з пристроєм та даними користувача, коли пристрій повертають до парку техніки. Це одна з найпоширеніших проблем, яка може призвести до помилок захисту даних та безпеки, оскільки люди не можуть скинути налаштування своїх пристроїв, коли вони повертають їх. Jamf Reset пропонує інструмент «в один дотик», який швидко видаляє інформацію з пристрою, готуючи його до наступного користувача за лічені секунди.

«Сучасні оператори складських приміщень використовують мобільні обчислення для вдосконалення кожної сфери своєї діяльності, і Apple допомагає нам здійснювати доставку по цеху. Завдяки цій потужній платформі ми можемо запропонувати більш ефективні робочі процеси, миттєві комунікації, усунення помилок, безпеку та відповідність нормативним документам – і все це для кращої взаємодії з користувачами», – сказав Нейт Браун, генеральний директор EVS, у заяві Jamf.

Програми Jamf Setup та Jamf Reset доступні в App Store.

Related Posts

%d bloggers like this: