Lenovo

Lenovo

Lenovo – китайський бренд комп’ютерної техніки та електроніки, зареєстрований у Сінгапурі.
Lenovo (повна назва Lenovo Group Limited) була заснована в 1984 році групою китайських вчених та спеціалізувалася на постачання комп’ютерної техніки до Китаю. Спочатку назва компанії була – New Technology Developer Incorporated, а пізніше – Legend. І лише у 2003 році компанія стала називатися Lenovo.

Історія Lenovo – це історія розробки розумних обчислювальних технологій для створення найкращого світу. Маючи найширший у світі портфель технологічних продуктів, ми втілюємо наше бачення «технологій майбутнього для всіх» за допомогою продуктів, рішень, програмного забезпечення та послуг, які необхідні окремим користувачам, групам, підприємствам та цілим спільнотам для реалізації свого потенціалу.

Докладніше про Lenovo

Сьогодні галузі видозмінюють та наново створюють те, що і як вони виробляють. Віртуальна охорона здоров’я. Дистанційне навчання. Розумні покупки. Розумні технології мають бути доступні для всіх. Як технологічна компанія зі списку Fortune Global 500 та одна з найшанованіших компаній у рейтингу журналу Fortune Magazine, ми мислимо та діємо на глобальному рівні. Проривні технології – це завжди результат співпраці, потрібні різні люди і різні точки зору, щоб зробити технології розумними. Ми пишаємося тим, що ефективно використовуємо різноманітність більш ніж 63 000 наших співробітників для успішного обслуговування замовників на 180 ринках, перевизначаючи та розширюючи межі можливостей технологій.

У 2005 році компанія Lenovo викупила у компанії IBM підрозділ з випуску персональних комп’ютерів за $1,25 млрд. Техніка IBM була на доброму рахунку у споживачів, і це відіграло велику роль у просуванні на ринку власної марки.

30 жовтня 2014 року Lenovo викупила компанію Motorola Mobility у корпорації Google за 2,9 млрд доларів. Так Motorola Mobility стала дочірньою компанією Lenovo і вирішила повернутись на російський ринок мобільних телефонів.

У лютому 2017 року Lenovo оголосила про припинення виробництва смартфонів під торговими марками Motorola і Vibe, продовживши випускати свою мобільну продукцію, але вже під брендом Lenovo Moto.

До асортименту продукції Lenovo входять планшети, смартфони, ноутбуки, ПК, робочі станції, сервери, системи зберігання даних та аксесуари.

Якщо ви працюєте в малому бізнесі або в ІТ-відділі масивного підприємства, ви можете бути впевнені в надійності цих настільних ПК, простоті їх використання і продуктивністі – не кажучи вже про їх зелену привабливість. Виберіть один з декількох форм-факторів і нехай ці інструменти бізнесу зроблять все решта. Надійні та продуктивні, комп’ютери Lenovo малого форм-фактору серії М стануть в нагоді будь-якій ІТ-команді. Ці провідні в галузі машини для бізнесу вирізняються стабільністю, легкістю управління та компактністю. Ідеальне рішення для будь-яких корпоративних завдань. Оснащений процесором Intel® останнього покоління і високошвидкісними модулями оперативної пам’яті, Lenovo ThinkCentre M920 SFF  з легкістю обробляє великі об’єми даних і підтримує ресурсомісткі програми. Безліч високошвидкісних портів USB допомагають працювати на піку продуктивності. Передові технології безпеки забезпечують надійний захист даних і устаткування, а це означає, що ви зможете повністю зосередитися на вирішенні бізнес-завдань.