Logitech

Logitech

Logitech – швейцарська компанія, яка розробляє продукти та технології, що стали невід’ємною частиною повсякденного життя. Основними її пріоритетами є впровадження інновацій та постійне підвищення якості продукції. Фірма, заснована у Лозанні (Швейцарія) у 1981 р., швидко завоювала позиції на ринку, розширивши сферу свого впливу аж до Кремнієвої долини. Творці Logitech прагнули налагодити контакти між людьми, і їм це вдалося – за допомогою інноваційних периферійних пристроїв для комп’ютерів та багатьох інших новинок, серед яких були інфрачервона бездротова миша, трекбол, керований великим пальцем, лазерна миша та інші.

З того часу ми досягли значних успіхів у галузі конструювання, а також досягли того, що наша продукція реалізується у всіх країнах світу. Створюючи кожен новий продукт, ми зосереджуємо увагу на тому, як наші клієнти долучаються до світу цифрових технологій та взаємодіють з ним. Над чим би не працювала наша компанія, першочерговим завданням всіх її відділів та напрямків є досягнення конструкційної досконалості. Саме це дозволяє нам створювати по-справжньому унікальні, продумані та ефективні рішення.

Докладніше про Logitech

Нашу продукцію можна придбати практично у будь-якій країні світу. Сьогодні Logitech є мультибрендовою компанією, розробки якої в галузі аудіо-, відео-, ігрового та обчислювального обладнання стали фактором, що об’єднує, для безлічі людей. Компанії Logitech належать такі бренди, як Logitech, Logitech G, ASTRO Gaming, Ultimate Ears, Jaybird, Blue Microphones та Streamlabs.

Сьогодні Logitech – лідер у виробництві периферійних пристроїв, які мають великий попит. Компанія активно впроваджує інновації у навігацію ПК, Інтернет комунікацію, цифрову музику, домашні розваги, комп’ютерні ігри та бездротові пристрої та навіть у фірмовий дизайн.

В результаті вона випускає та постачає на ринок продукти, які роблять цифровий світ більш інтерактивним, персоналізованим та ефективним.

Logitech має середній річний дохід, який приблизно дорівнює 1,8 мільярда доларів США. Найдрібніші деталі дизайну роблять продукти Logitech унікальними. Це подобається мільйонам користувачів у всьому світі.

Компанія має велику кількість патентів. Її численні продукти нерідко отримують промислові та медіа нагороди за дизайн та інновації. Logitech, яка розпочинала свою діяльність у сфері програмного забезпечення, поступово стала і виробником OEM продукції. Колись виробник комп’ютерних мишей, він став лідером з виробництва великого асортименту периферійних пристроїв як на ринку OEM, так і в роздрібному бізнесі.

Віддаючи перевагу Logitec з першого ж дня ви відчуєте комфорт і простоту використання MK235 Wireless Keyboard and Mouse. Міцна конструкція з стійкими похилими ніжками і вологозахисними властивостями. Завдяки стійкому покриттю кожної клавіші ви можете не турбуватися про те, що символи зітруться. Просто вставте мініатюрний USB-приймач і користуйтеся надійним безперебійним підключенням. Бездротова клавіатура підтримує зв’язок на відстані до 10 метрів. Без зміни батареї клавіатура працює три роки, а миша – рік.

Термін роботи клавіатури від батарей (3 роки) розраховувався на основі стандартного значення, що становить два мільйони натискань клавіш на рік в звичайних умовах роботи в офісі.