Blog Single

17 Сер

Новинка на ринку — IP-конференц-телефон FLX UC 1000

 

В основі IP-конференц-телефону FLX UC 1000 лежить досконала технологія передачі звуку, яка була використана і в бездротовому конференц-телефоні FLX і в USB-конференц-телефоні FLX UC 500. Ці телефони неодноразово отримували різні нагороди.
При створенні FLX UC 1000 застосовувалась інноваційна ідея, що дозволяє пристрою одночасно виступати у якості і високоякісного IP-конференц-телефону, і аудіо-пристрою USB.

Тепер IP-конференц-телефон FLX UC 1000 є унікальним засобом об’єднання зв’язку, оскільки він оснащений єдиним пристроєм, який підтримує передачу звуку через USB, може використовуватися разом з комп’ютерними програмами підключення SIP-телефонії – для роботи c IP-АТС провідних виробників.

До особливостей FLX UC 1000 належать:

Чіткість звуку та висока якість зв’язку, яка досягається через використовування вбудованих високочастотних і середньочастотних динаміків з пропускною здатністю до 20 Кгц;

Підтримка SIP-протоколу для роботи з IP-АТС і в хмарному або “on-premise” оточенні

Використання технології двосторонньої передачі звуку, завдяки якій чотири вбудовані мікрофони і інтегроване ехоподавлення забезпечують високу якість звуку під час конференц-дзвінків навіть при високій гучності

 

Досягнення дійсно уніфікованої комунікації завдяки підтримці USB-аудіо та SIP-телефонії:
FLX UC 1000 має безперечні переваги:

а) завдяки FLX UC 1000 користувачі отримують можливість підключатися до систем IP-телефонії, а також до ноутбуків, ПК або планшетних комп’ютерів і використовувати програми передачі даних, наприклад, Skype ™, Microsoft Lync ™, IBM Sametime®, WebEx ™ і т.д.

б) FLX UC 1000 дає змогу об’єднати різні канали зв’язку, таким чином в рамках однієї аудіо конференції можуть бути дзвінки по як по SIP, так і по USB.

в) FLX UC 1000 – це конференц-телефон, що ідеально підходить для застосування в рамках концепції BYOD, а саме він стане невід’ємним засобом зв’язку в офісах, невеликих конференц-залах та переговорних кімнатах, особливо в разі незапланованих конференцій.

 

FLX UC 1000 має широкі можливості для застосування:

Невід’ємний пристрій під час роботи по SIP-протоколу і через USB
Дає змогу об’єднувати дзвінки по IP і USB, створюючи одну аудіоконференцію
Використання PC Audio
Дозволяє уніфікувати комунікації
Ідеальний для нстільного аудіо / відео
Звук високої якості для презентацій

 

Related Posts