Poly

Компанія Poly

Компанія Poly. У 1969 році наші клієнти вирушили у відрядження. Ніл Армстронг та Базз Олдрін за підтримки команди з НАСА здійснили політ… на Місяць. І вони взяли із собою наші гарнітури. Це було більше 50 років тому, і тепер ви можете побачити, що ми займаємося зараз. Від поїздки на Virgin Hyperloop для першого успішного випробування з пасажирами до організації нового домашнього офісу – Poly допоможе вам відкрити нові горизонти.

Компанія Poly з’явилася в результаті злиття Plantronics та Polycom, і ми, як і раніше, допомагаємо здійснювати гігантські стрибки для всього людства. Ми створюємо високотехнологічні та стильні пристрої аудіо- та відеозв’язку, які забезпечують неймовірну чіткість зображення та звуку, де б вам не доводилося працювати. А програмне забезпечення, технології штучного інтелекту та аналітичні інструменти, що надаються разом з ними, дозволять вам вийти далеко за межі простих можливостей підключення.

Докладніше про Poly

Ми називаємо Сан-Хосе та Санта-Круз, штат Каліфорнія, своїм домом. Ми, безумовно, є громадянами світу: понад 6500 наших співробітників працюють у 75 офісах по всьому світу. І часто навіть зовсім не в офісах.

COVID-19 став важливим каталізатором змін звичних підходів до організації роботи та потужним стимулом цифрової трансформації, яка вже змінює діловий світ.

Тепер робота – це не просто місце, це те, що ви робите та як ви це робите.

Poly є першопрохідником у вирішенні питання, пов’язаного з організацією віддаленої роботи. Займається забезпеченням рівних можливостей для тих, хто є у приміщенні, і тих, хто немає. Чи це офісне приміщення, віддалений центр або ваш домашній кабінет, ми надамо вам все необхідне. Poly оснащує офісні приміщення та ваші персональні простори, навіть ті, що знаходяться у відкритому космосі, обладнанням, яке необхідне для забезпечення чудової якості зображення та звуку.

Зрештою, 90% компаній зі списку Fortune 500 використовують наші продукти та послуги на суму, що забезпечує річний дохід у розмірі 2 млрд. доларів. Цього виразно вистачить для того, щоб здійснити політ на Місяць і назад кілька разів.

Тому, якщо ваша компанія відкрита всьому новому. Здатна виконати будь-яке поставлене перед собою завдання і не розглядає невдачу як можливого результату, ми безперечно повинні поговорити. Не має значення, з якої ви планети.

Poly – це  просто. Існує дуже багато сценаріїв гарнітури: від відкритих офісів, до мобільної роботи, до спокійних чатів, до масштабних розгортань, і це не один розмір, який відповідає всій ситуації. І фоновий шум, або поганий контроль, теж можуть перешкодити. Не з Полі. Вони пропонують неперевершений модельний ряд, що використовує 50+ років досвіду роботи, з дивовижним звуком та зручним дизайном, побудованим для всіх сучасних потреб.

Слухати кожне слово чітко під час робочого дзвінка – це не просто приємно. Це обов’язково. За допомогою гарнітури Plantronics Savi серії 8200 кожен може випромінювати шум і залишатися зосередженими. Виглядати стильно і відчувати себе комфортно неминуче. Наявність свободи блукати та довго розмовляти на одній зарядці (або необмежений час із гарячою заміною батареї *) означає роботу. Навіть подалі від письмового столу.