Blog Single

03 Гру

Бездротові навушники зі звуком нового покоління – Beats Studio Buds

Навушники-вкладиші Beats Studio Buds – це компактна акустична система з повним набором налаштувань та потужним, збалансованим звучанням. Унікальний драйвер з двоелементною діафрагмою розміщується всередині двокамерного корпусу, що допомагає досягти неймовірної чистоти стереозвуку з чудовим поділом по каналах. А передовий цифровий процесор оптимізує гучність і чіткість звучання, одночасно забезпечуючи шуми придушення без спотворень. Результат – відмінний звук, який дозволяє по-справжньому відчути музику та заряджає вас енергією протягом усього дня. Beats Studio Buds забезпечують яскраві баси, які поєднуються з кришталево чистим звуком за будь-яких інших обставин.

Сильна передача звуку – це одне, але цінність цих навушників значно підвищила наявність активного шумозаглушення, комфорту і досить міцної батареї. І на відміну від трохи дорожчих AirPods, користувачі Android отримують повний пакет функцій.

Налаштування надзвичайно просто, незалежно від того, чи є у вас iPhone чи пристрій Android. Швидке підключення працює в обох операційних системах, тому вам потрібно лише відкрити кришку зарядного футляру з увімкненим Bluetooth на вашому телефоні – і на екрані з’явиться підказка про створення пари. Єдина незначна незручність для користувачів Android полягає в тому, що їм потрібно встановити програму Beats з Play Store, щоб отримати оновлення мікропрограми та налаштувати елементи керування. Користувачі iPhone можуть просто зробити це у меню Bluetooth у налаштуваннях.

Ще одна приємна сторона цього девайсу полягає в тому, що нові Beats Studio Buds підтримують Find My на iOS і Find My Device на Android. Якщо ви раптом загубили свої навушники, ви зможете побачити їх місцезнаходження за GPS або відтворити звук, якщо вони застрягнуть в подушках дивана.

Нові навушники Beats Studio Buds випускаються в трьох кольорах (білий, чорний і червоний). М’які силіконові вкладиші доступні в трьох розмірах (S, M і L), що дозволяє забезпечити їхню щільну посадку для створення чистого звуку.

Повністю заряджені навушники забезпечують до 8 годин прослуховування, а зарядний футляр кишенькового розміру дозволяє ще двічі повністю зарядити їх. Це означає, що Beats Studio Buds дають можливість слухати музику до 24 годин без стаціонарної підзарядки. У разі використання активного шумоподавлення або прозорого режиму навушники здатні працювати до 5 годин без підзарядки та до 15 годин із підзарядкою у футлярі. Якщо навушники розрядилися, достатньо помістити їх у зарядний футляр всього на 5 хвилин, і завдяки технології Fast Fuel після цього вони можуть працювати ще до 1 години. Це справжня свобода без дротів.

Також варто звернути увагу на кілька моментів. Чохол Beats Studio Buds заряджається через USB-C, але бездротової зарядки немає. Як не дивно, але навушники не мають жодного датчика для призупинення або відтворення музики під час введення або виймання з вуха. Якщо повернути їх у футляр, вони будуть деактивовані, але вам завжди доведеться призупиняти музику вручну. На мій погляд, це далеко не логічне рішення для таких не “бюджетних” навушників.

Однак я б рекомендувала ці навушники у порівнянні з аналогами. Мені подобається сильний бас, а завдяки додаткової підтримки просторового звуку ці навушники створюють неймовірні враження від прослуховування за прийнятну ціну. Додайте першокласний комфорт і майже ідентичні набори функцій для iOS і Android, і ви отримаєте хороший привід ніколи більше не використовувати звичайні AirPods.

Related Posts

%d bloggers like this: