Samsung

Samsung

Samsung – група компаній, заснована в 1938 році в південній Кореї. На світовому ринку відома як виробник побутової техніки, електроніки та компонентів. Серед напрямків діяльності Samsung – електроніка, кораблебудування, фінанси, хімія, індустрія розваг та навіть авіабудування.

Детальніше про Samsung

Історія Samsung почалася на початку 1930-х років. Підприємець Лі Бен Чхоль відкрив власну справу з виробництва рисового борошна, і саме з першого складу в місті Тегу починається історія компанії. За всіх складнощів приватного підприємництва в Кореї, яка на той час була колонією Японії, Лі Бен Чхоль зміг до 1938 налагодити власний канал продажів з Кореї до Китаю та Маньчжурії. Активний розвиток постачання харчових продуктів, таких як рис, цукор та сушена риба, дало можливість офіційно зареєструвати Samsung Trading Company.

Після корейської війни через зростання економіки Кореї структура компанії Samsung змінилася. Об’єднання Sanyo і Samsung започаткувало один з найбільших секторів Samsung Group – Samsung Electronics. Було змінено підходи у маркетингу, переглянуто місію компанії та змінено її символ. На двох перших логотипах компанії були присутні три червоні зірки. Керівництво Samsung порахувало колишній логотип таким, що не відповідає іміджу міжнародної корпорації. Тоді і з’явилася сучасна емблема, що є всім відомий динамічно нахилений синій еліпс з написаною всередині назвою.

Вимоги від Samsung

Samsung зобов’язується дотримуватися місцевих законів та нормативних вимог, а також застосовувати до всіх співробітників суворий глобальний кодекс поведінки. Ми вважаємо, що етичне управління — це не лише спосіб реагування на швидкі зміни у глобальній бізнес-середови, а й інструмент для побудови довірчих відносин із зацікавленими особами, зокрема з клієнтами, акціонерами, співробітниками, діловими партнерами та представниками місцевих громад. Прагнучи стати однією з найбільш етичних компаній у світі, Samsung продовжує навчати своїх співробітників та використовувати системи моніторингу, застосовуючи методи справедливого та прозрачного корпоративного управління.

Samsung Electronics докладає зусиль щодо забезпечення інноваційних продуктів й можливості для максимальної зручності користувачів і підвищення якості життя. Перетворіть звичайні дні на джерело унікальних відкриттів. Наповніть емоціями кожну мить і вийдіть за межі уяви.

Все це забезпечить найбільш досконала телевізійна технологія — QLED. Відчуйте силу кожного кадру завдяки 33 мільйонам пікселів з максимальною чіткістю та роздільною здатністю, що в чотири рази вища за 4К. Процесор Quantum 8K гарантує, що ви завжди будете відчувати всі переваги 8K незалежно від вихідної якості джерела контенту.