Suprema

Suprema

Компанія Suprema (Південна Корея) була заснована 4 травня 2000 року. Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії є виробництво біометричного обладнання для систем контролю доступу та обліку робочого часу.

На сьогоднішній день продукція Suprema реалізується в 133 країнах світу через розвинену мережу більш ніж 1000 дистриб’юторів, акції компанії розміщуються на Фондовому ринку Кореї (KOSDAQ).

Докладніше про Suprema

Найкращий у світі алгоритм розпізнавання відбитків пальців
Розпізнавання відбитків пальців у зчитувачах та терміналах проводиться за власним запатентованим алгоритмом Suprema, який отримав вищі нагороди на численних міжнародних галузевих конкурсах.

Повний контроль за якістю продукції на кожному етапі
Suprema використовує для своїх рішень пропрієтарні алгоритми та програмне забезпечення власної розробки, а апаратна платформа виробляється на високотехнологічних IT-підприємствах Південної Кореї лише з перевірених якісних компонентів та матеріалів. Все це дозволяє забезпечити безкомпромісну якість обладнання та повністю контролювати весь процес виробництва.

Безперервний розвиток технологій
Ще одна важлива складова успіху Suprema – безперервний розвиток технологій. І використовувані алгоритми, і апаратна база постійно вдосконалюються, дозволяючи досягати все більшої швидкості, продуктивності та функціональності.

Suprema – світовий постачальник рішень контролю доступу, робочого часу та біометрики.
Поєднуючи всесвітньо відомі біометричні алгоритми з чудовою технікою, Suprema впровадила інновації в індустрію безпеки. Широкий асортимент портфоліо Suprema включає біометричні системи контролю доступу, рішення про час і відвідуваність, сканери відбитків пальців у реальному часі, мобільні рішення для автентифікації та вбудовані модулі відбитків пальців. Suprema входить у топ-50 найкращих світових виробників систем безпеки та має світову мережу продажів у понад 140 країнах світу.