Blog Single

14 Лип

Додайте резервування потужності в стійці без зайвого обладнання або витрат.

При потужностях від 5 кВт найбільш зручним способом забезпечення резервного електроживлення для серверних шаф / стійок на 208 В було підключення резервних 3-фазних стоєчних PDU до резервних джерел живлення для кожного сервера. Але це вже в минулому.

Нове технічне рішення компанії Tripp Lite передбачає використання принципово нового 3-фазного блоцу автоматичного перемикача навантаження на резервне живлення (ATS) і сумісного вертикального PDU для подачі резервного електроживлення на групу серверних шаф / стійок великої місткості, що виключає необхідність оснащення кожного окремого сервера своїм власним резервним джерелом живлення. Результатом застосування даної стратегії є спрощення систем і суттєва економія витрат у перерахунку на кожен серверну шафу. У 3-фазних блоках автоматичного перемикання передач триполосних стійок Tripp Lite використовується запатентована технологія ATS для подачі 208В змінного струму на сервери від одного блоку.

Придбати PDU:  https://itplaneta.com.ua/product/1-6-3-8kw-single-phase-100-240v-basic-pdu-14-outlets-12-c13-2-c19-c20-with-l6-20p-adapter-12-ft-cord-1u-rack-mount/

Related Posts

%d bloggers like this: