Tripp Lite

Tripp Lite

Tripp Lite – американська компанія зі штаб-квартирою в Чикаго, виробник рішень для захисту електроживлення. Tripp Lite спеціалізується на випуску ДБЖ, монтажних шаф, мережевих фільтрів, стабілізаторів напруги, інверторів, кабелів, КВМ-перемикачів, консольних серверів, систем охолодження, програмного забезпечення управління електроживленням по мережі. Компанія постачає свою продукцію до більш ніж 80 країн світу. Tripp Lite сертифікована за стандартами ISO 9001.

Докладніше про Tripp Lite

Компанія Tripp Lite була заснована у 1922 році. У 1922 році винахідник Чикаго Грехем Трайп (Graham Trippe) отримав патент на нову автомобільну фару з точним фокусуванням світла. Конструкція його фари виборола золоту медаль на Паризькій виставці інновацій у 1928 та 1929 роках. Створений Трайпом світловий прилад, що одержав назву Speed ​​Light, став популярною автомобільною деталлю, її використовували на різних транспортних засобах, включаючи гоночні автомобілі та танки сухопутних військ США. У 1950-х роках компанія почала випуск проблискових маячків, що обертаються, для автомобілів поліції, пожежної охорони та швидкої допомоги. Пізніше виникла потреба в бортових системах живлення змінного струму для автомобілів швидкої допомоги та житлових автофургонів, і компанія Tripp Lite розробила серію перетворювачів DC-AC (інверторів), ставши одним з основних виробників інверторів у світі.

У 1980 році Tripp Lite стала першим виробником ДБЖ, спеціально призначеного для настільних ПК. У 1982 році компанія випустила мережевий фільтр Isobar®, що забезпечує придушення викидів напруги для побутової електроніки та оргтехніки.

У 1990-і роки Tripp Lite здійснила запуск нових лінійок продукції, у тому числі шаф, кабелів, засобів підключення та блоків розподілу живлення (PDU).

У 2000-і роки компанія розробила і стала виробляти нові зразки ДБЖ, включаючи цифрові моделі з РК-екранами, модульні системи з можливістю “гарячої” заміни та трифазні моделі. Портфель компанії поповнився новими продуктами – КВМ-перемикачами, системами охолодження, різноманітними компонентами інженерної інфраструктури.

Tripp Lite – провідний світовий виробник рішень щодо захисту та підключення електроенергії, що пропонує рішення для центру обробки даних, фабрики, офісу, дому та іншого. Мережеві системи та рішення центрів обробки даних включають системи UPS, стелажні системи, системи охолодження та аксесуари, PDU, KVM комутатори та консолі.

Забезпечте безпеку, зарядку і готовність до використання до 36 пристроїв Chromebook і ноутбуків.

  • Заряджає 36 Chromebook і ноутбуків з розмірами екрану до 15 дюймів (38,1 см)
  • Міцна сталева конструкція і механізм блокування забезпечують безпеку обладнання
  • Верх з ламінату дерева служить робочою станцією

Зарядний пристрій для бездротового телефону Qi передає заряд батареї на ваш пристрій, не підключаючи між ними проблемний кабель.

  • Заряджає ваш Apple iPhone, Google Pixel або Samsung Galaxy без проводів
  • Заряджає ваш смартфон через захисний чохол, щоб уникнути клопоту його видалення
  • Запобігає перегріванню та перезарядку для захисту вашого основного пристрою від пошкоджень
  • Універсально сумісний з усіма Qi-сертифікованими смартфонами та іншими пристроями