Zebra

Zebra Technologies

Zebra Technologies – виробник мобільних комп’ютерів, сканерів штрих-коду, термопринтерів та витратних матеріалів до них.

Zebra була створена в 1969 році під назвою Data Specialties Incorporated і була виробником високошвидкісної електромеханічної техніки.

У 1982 році компанія змінила профіль діяльності та випустила свій перший принтер для друку етикеток. З 1986 року компанія змінила назву Zebra Technologies Corporation. Публічною компанією Zebra стала 1991 року. Сьогодні компанія має більш ніж $3,7-мільярдний оборот[2], виробництво принтерів зосереджено в основному в Іллінойсі та Камарілло (США). Усі виробничі майданчики компанії сертифіковані у системі якості ISO 9001.

Докладніше про Zebra

Незважаючи на те, що рішення Zebra часто залишаються непомітними для вас, вони використовуються в багатьох галузях світу. Отримуйте оперативну інформацію про всі активи та співробітників, які працюють «на передовій». Забезпечте їм доступ до необхідних даних. Надайте їм чіткі інструкції та точну інформацію для досягнення максимальної ефективності наступних дій. Оптимізуйте робочі процеси, операції та рішення в режимі реального часу, щоб досягти найвищих та вражаючих результатів.

У принтерах компанії використовується спеціальна мова розмітки сторінки, яка називається Zebra Programming Language . До нього використовувалася мова Eltron Programming Language.

За останні 20 років Zebra Technologies придбала такі компанії, як Eltron, Comtec, HART Systems, ITR Mobility, Swecoin. У квітні 2014 року було оголошено про придбання Motorola Solution Enterprise (включаючи бренди Symbol та Psion). 27 жовтня 2014 року було оголошено про завершення угоди з придбання Motorola Solution Enterprise.

Ми розширюємо можливості співробітників, що взаємодіють з клієнтами у сфері роздрібної торгівлі/електронної комерції, виробництва, транспортування та логістики, охорони здоров’я, державного сектору та інших галузях для забезпечення високих показників продуктивності.

Маючи понад 10 000 партнерів у 100 країнах, ми розробляємо та надаємо галузеві комплексні рішення для отримання більш оперативної інформації, які дозволяють оптимально організовувати взаємозв’язок співробітників, активів та даних, щоб наші клієнти могли своєчасно приймати критично важливі для бізнесу рішення.

Рішення Zebra використовуються по всьому світу, допомагаючи компаніям та людям реалізовувати свої сильні сторони.

Zebra встановлює орієнтир у продуктивності сканування, зручності використання та ергономіці. Компоненти збору даних настільки чудові, що навіть конкуренти використовують їх для створення власних сканерів. Спеціальна команда спостерігає з перших вуст, як працівники взаємодіють зі сканерами на місцях. В той час, як 1800 інженерів Zebra невпинно продовжують наступний прорив і ретельно перевіряють усі наші продукти.

Як результат: високоточне, швидке, краще сканування. Сканери Zebra фіксують практично будь-які дані в будь-якому стані. Вони розширюють діапазон сканування користувачів та прискорюють трудомісткі завдання, а також усувають перешкоди Wi-Fi® та час простою акумулятора. Найголовніше – вони пропонують безперервну продуктивність. Сканери Zebra створені, щоб витримати найсуворіші робочі умови.